רוצה לוודא שהעסק שלך מתנהל באופן יעיל וחכם, מנהל את כל הספרים בצורה תקינה ובשורה התחתונה, חוסך כמה שיותר?
מלאו פרטים עכשיו וניצור קשר בקרוב!
למידע וייעוץ מקצועי  למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
  למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
  השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם   רילוקיישן לדנמרק – המדריך המלא

   רילוקיישן לדנמרק
   תוכן עניינים

   דנמרק, מדינה נורדית קטנה אך משגשגת, מדורגת בקביעות כאחת המדינות המובילות במדד האושר. בזכות איכות החיים הגבוהה שדנמרק מציעה לאזרחיה ולתושביה, בזכות מערכת הרווחה החברתית החזקה ובזכות נופיה המרהיבים היא נעשתה יעד אטרקטיבי למהגרים מכל העולם שמגיעים אליה בחיפוש אחר התחלה חדשה. עיר הבירה של דנמרק קופנהגן היא מרכז תרבותי עשיר שמאופיין באדריכלות היסטורית ייחודית ובאורח חיים מודרני ומשלב בטבעיות מסורת עם חדשנות ושלווה נינוחה עם נמרצות תוססת. אם אתם חושבים על רילוקיישן לדנמרק, הגעתם למקום הנכון. כאן תקבלו את כל המידע שנחוץ לרילוקיישן מוצלח כדי שתוכלו להתחיל אותו ברגל ימין. הינה כל מה שאתם צריכים לדעת על רילוקיישן לדנמרק.

    

   מתכננים רילוקיישן? משרדינו מציע ייעוץ והכוונה לרילוקיישן לכל מקום בעולם

    

   הגירה לדנמרק

   דנמרק ידועה בנופים מישוריים מרהיבים, בעיירות כפריות קסומות ובערים ידידותיות ומציעה לאזרחיה ולתושביה אורח חיים ייחודי המכיל את המיטב של חיי העיר והכפר ומבטא את השלווה הטבועה באופיים. האדריכלות בקופנהגן שומרת על קסמי העבר אך אינה חוששת להיפתח למודרניות ולכן היא מושכת אליה מבקרים מכל העולם. אזרחי דנמרק בכלל ותושבי קופנהגן בפרט נהנים מחיים איכותיים ברמה גבוהה, משירותים ציבוריים יעילים ומאורח חיים בריא ומאוזן. קופנהגן מציעה לתושביה אטרקציות תרבותיות בשפע ומחויבת לאורח חיים פשוט וטבעי המודע לסביבה ומכבד אותה. מערכת החינוך של דנמרק ראויה לציון ונותנת למהגרים, לתושבים ולאזרחי המדינה אפשרויות בלתי מוגבלות להרחבת הידע, ההשכלה והמיומנות המקצועית ולשגשג בכל היבט.

    

   אשרות כניסה לדנמרק

   רילוקיישן לדנמרק – כמו כל תהליך רילוקיישן אחר – מתחיל באשרות כניסה. חשוב שתבינו את האפשרויות העומדות לרשותכם בכל הנוגע לאשרות כניסה לדנמרק, ותגישו בקשה לאשרת הכניסה המתאימה לכם. הינה כל סוגי אשרות הכניסה לדנמרק:

   • אשרת עבודה – מתאימה למהגרים שמעוניינים למצוא תעסוקה בדנמרק. כדי לקבל אותה במהירות יש להציג הצעת עבודה ממעסיק מקומי.
   • אשרת לימודים – סטודנטים בין-לאומיים שרוצים ללמוד באחד המוסדות להשכלה גבוהה בדנמרק, יכולים להגיש בקשה לאשרת לימודים. כדי לקבל אותה מהירות יש להציג מכתב קבלה ממוסד אקדמי מקומי ומוכר. אשרת הלימודים תקפה לכל תקופת הלימודים בדנמרק.
   • אשרת איחוד משפחות – ניתנת למהגרים שרוצים להתאחד עם בני משפחה בקרבה ראשונה החיים בדנמרק.
   • אשרת עסקים – מתאימה ליזמים ולאנשי עסקים שרוצים לבחון הזדמנויות עסקיות בדנמרק ולהשקיע בה.

   חשוב להבין את הדקויות של כל אשרה ולהגיש בקשה לאשרה המתאימה לכם.

    

   מגורים בדנמרק

   עלויות הדיור בדנמרק ובקופנהגן גבוהות למדי. אומנם שוק הדיוק בדנמרק יציב ומציב סטנדרטים איכותיים שמתאימים לאורח החיים המודרני, אך הוא יכול להיות יקר בכל היבט. אפשרויות הדיור למהגרים בדנמרק נרחבות. מהגרים יכולים לשכור דירות או בתים צמודי קרקע בעיר או באזורים הכפריים. בחירת מקום המגורים מושפע מגודל המשפחה וממגבלות התקציב. בתהליך הגירה לדנמרק מומלץ לשכור דירה באזור הקרוב למקום העבודה ולמוסדות הלימוד של הילדים. בתים פרטיים עם חצרות גדולות נפוצים יותר בפרוורי קופנהגן או באזורי הכפר, אך גם עלותם גבוהה. בכל הנוגע לעלויות שכירות במרכז קופנהגן ובשכונות הסמוכות למרכז, חשוב לדעת ששכר דירה ממוצע של דירת חדר הוא בין 1,300-2,000 דולר לחודש. בשכונות שאינן מרכזיות שכר הדירה נמוך יותר בין 1,000-1,700 דולר בחודש. שוק הנדל"ן בדנמרק יציב מאוד, עם זה, הביקוש לנכסים בקופנהגן עולה לרוב על ההיצע, וזה בתורו מעלה את מחירי השכירות. רכישת נכס מתאימה למשפחות שמתכננות שהות קבע בדנמרק ואף שואפות לקבל אזרחות.

    

   תחבורה בדנמרק

   מערכת התחבורה הציבורית בדנמרק מפותחת ומתקדמת. היא כוללת אוטובוסים, רכבות, רכבת תחתית ומוניות. אם אתם מעוניינים להחזיק רכב, עליכם להביא בחשבון את עלויות ההחזקה הגבוהות, אך אם אתם מתכננים לגור בקופנהגן, תגלו  שאין לכם צורך ברכב. תוכלו להשתמש בתחבורה הציבורית היעילה ולחסוך בעלויות דלק, ביטוח, אחזקת רכב ומיסים וזה בהחלט משתלם.

    

   מערכת הבריאות בדנמרק

   מערכת הבריאות הדנית מתקדמת, איכותית ונגישה לכלל האזרחים והתושבים. מהגרים יכולים להירשם במערכת ביטוח הבריאות הלאומית ולקבל שירותי בריאות טובים בכל עת. עם זה, אפשר – ואף רצוי – להשלים את הכיסוי הממשלתי בכיסוי רפואי פרטי לכל המשפחה.

    

   מערכת החינוך בדנמרק

   אם אתם מתכננים להגר לדנמרק עם המשפחה, חשוב שתבררו מבעוד מועד על מוסדות החינוך במדינה לרבות גני ילדים, בתי הספר היסודיים, בתי הספר התיכוניים והמוסדות להשכלה על־תיכונית וגבוהה. דנמרק מחויבת למצוינות בחינוך ומתמקדת בחדשנות טכנולוגית, ולכן היא מתאימה מאוד למשפחות עם ילדים.

   • חינוך טרום־חובה וחינוך יסודי – חינוך טרום־חובה בדנמרק מתחיל בגיל 6 חודשים ומסתיים בגיל 6. חינוך חובה בדנמרק חל על ילדים מגיל 6 ונמשך 9 שנים מכיתה א' ועד ט'.
   • השכלה תיכונית – השכלה תיכונית ניתנת לנערים מכיתה י' ועד י"ב. מערכת החינוך התיכונית מגוונת ומציעה לתלמידים מסלולי התמחות שונים לרבות השכלה תיכונית כללית, השכלה טכנולוגית, השכלה מקצועית והשכלה בתחום החברתי והבריאותי.
   • השכלה גבוהה – לדנמרק יש מוסדות איכותיים להשכלה גבוהה לרבות מכללות, מכונים טכנולוגיים ואוניברסיטאות. תעודת גמר ממכון טכנולוגי או תואר ממוסד דני להשכלה גבוהה מוכרים בכל העולם.

    

   ביטחון בדנמרק

   דנמרק היא אחת המדינות הבטוחות בעולם. שיעורי הפשיעה בדנמרק נמוכים ומערכת אכיפת החוק יעילה ומגינה על הביטחון של אזרחי המדינה ותושביה.

    

   מיסוי בדנמרק

   חשוב להבין את מערכת המיסוי בדנמרק כדי להתנהל בשקיפות וביעילות כלפי המדינה בכל עת. אומנם לדנמרק יש מערכת מיסוי פרוגרסיבית, אך שיעורי המס בדנמרק גבוהים בהשוואה למדינות אחרות באירופה. הינה כמה דברים בסיסיים שכדאי לדעת על המיסוי העיקרי בדנמרק:

   • מס הכנסה – אזרחי דנמרק ותושביה חייבים לשלם מס למדינה על הכנסתם גם על הכנסה שמקורה בדנמרק וגם על הכנסה שמקורה במקומות אחרים בעולם. שיעור מס ההכנסה נקבע לפי רמת ההכנסה.
   • מס ערך מוסף (מע"מ) – דנמרק מטילה שיעור מע"מ סטנדרטי על סחורות ועל שירותים. המע"מ החל על פריטים מסוימים כמו מזון ועיתונים נמוך יותר משיעור המע"מ הסטנדרטי.
   • מס רכוש – בעלי בתים בדנמרק חייבים לשלם למדינה מס רכוש. שיעור המס נקבע לפי שווי הנכס.

    

   איי פארו בדנמרק

    

   רילוקיישן לדנמרק מתחיל במשרד גרינברג

   הכנה לרילוקיישן היא תהליך מורכב שמכיל צ'ק ליסט מחייב למדי. לא כדאי להתמודד לבד עם התהליך הזה אם אפשר להיעזר במשרד המומחים למיסוי רילוקיישן של גרינברג. יש לנו ניסיון עשיר גם בהכנה לרילוקיישן לדנמרק וגם בליווי משפחות לאחר הרילוקיישן וכל עוד האינטראקציה שלהן עם רשויות המס בארץ נמשכת. חשוב לזכור שהקשר עם רשויות המס בארץ אינו מסתיים כשיוצאים לרילוקיישן. להפך, הוא נמשך וחשוב להתמיד בו בשקיפות מלאה כדי שהזכויות שלכם לא ייפגעו. ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו נעזור לכם להיערך לרילוקיישן לדנמרק צעד אחר צעד ומשימה אחר משימה ונוודא שתתחילו אותו ברגל ימין, שתיהנו מהחוויה הייחודית הזאת ושתצברו זיכרונות מאושרים לכל החיים. אז אל תתכוננו לרילוקיישן לבד. דברו איתנו; אנחנו מחכים לכם.

   עמית גרינברג
   עמית גרינברג

   יועץ מס ומנהל משרד גרינברג בע"מ המעניק שירותי הנהלת חשבונות, ייעוץ עסקי וייעוץ מס.

   שתפו את המאמר עם חברים
   צרו איתנו קשר

   זקוקים לייעוץ? פנייתכם חשובה לנו, אנא השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי    גרינברג רואי חשבון

    משרד המתמחה בהנהלת חשבונות וייעוץ מס לחברות, עסקים קטנים ובינוניים, בנוסף לכך, המשרד מציע שירות סיוע וליווי בסוגיות המס השונות הכרוכות בתהליך הרילוקיישן לכל המדינות בעולם. צוות המשרד מקצועי, אדיב ומנוסה בתחום, תוך מתן שירות מסור ואישי לפי צרכיו של כל לקוח.

    חיפוש
    אולי יעניין אותך גם...
    דילוג לתוכן