למידע וייעוץ מקצועי


למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם


רואה חשבון לחברות
עמוד הבית » רואה חשבון לחברות

רואה חשבון לחברות

רואה חשבון לחברות

למה חשוב לפנות אל רואה חשבון?

ניהול של עסק, עמותה או חברה גדולה היא משימה מאתגרת ומורכבת שמכילה בתוכה משמעויות רבות. כל בעל עסק שואף לנהל את מרכולתו באופן המקצועי ביותר, אחד התחומים בהם כל עסק חייב פונקציה חיצונית ולא יכול לבצע את המשימה בעצמו הוא תחום הביקורת הפיננסית וראיית החשבון. רואה חשבון לחברות הוא איש המקצוע שאיתו עליכם לדבר, רואה חשבון לחברה מכיר את התחום, מוסמך לעסוק בו ומכיר אותו לעומק. רואה חשבון צריך ויכול לסייע לכם לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר.

לאיזה רואה חשבון באמת כדאי לפנות?

איתור רואה חשבון מתאים זוהי אחת הנקודות החשובות בבנייה של עסק, קטן או גדול ככל שיהיו. לפיכך, השאלה מה באמת הופך רואה חשבון מסוים לטוב יותר או מתאים יותר לעומת אחרים הופכת לחשובה עד קריטית עבורכם. עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות כך שהתשובות יסייעו לכם בבחירת הרואה חשבון המתאים:  תחום העיסוק שלו ( התמחות בראיית חשבון למסעדות למשל ), גודל המשרד ( קטן, בינוני ), היכרות מוקדמת עם לקוחות של המשרד וחוות דעת, קרבה פיזית לעסק שלכם- מרחק נסיעה, סוג לקוחות וכו'.

שירותי ראיית חשבון במחירים הגיוניים

כמו כל תחום, גם בתחום ראיית החשבון מומלץ לבצע סקר שוק. לשמחתנו ישנם מעט שרלטנים בשוק יחסית לענפים אחרים ובכל זאת עלינו להיות יסודיים. המחירים בשוק נקבעים לפי גודל והיקף הפעילות של העסק וברוב המשרדים המחירים די דומים. אנו, במשרד גרינברג, משרד שהוקם לפני 35 שנה, מביאים ניסיון רב ומוניטין רב ערך. נוכל לייעץ לכם, לעזור וללוות את החברה שלכם לכל אורך הדרך, במחירים הוגנים, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום למספר.

אנחנו בגרינברג מספקים מבחר שירותי הנהלת חשבונות למגוון חברות גדולות כקטנות.

 

צרו איתנו קשר


גרינברג רואי חשבון

משרד המתמחה בהנהלת חשבונות וייעוץ מס לחברות, עסקים קטנים ובינוניים. צוות המשרד מקצועי, אדיב ומנוסה בתחום, תוך מתן שירות מסור ואישי לפי צרכיו של כל לקוח.