רוצה לוודא שהעסק שלך מתנהל באופן יעיל וחכם, מנהל את כל הספרים בצורה תקינה ובשורה התחתונה, חוסך כמה שיותר?
מלאו פרטים עכשיו וניצור קשר בקרוב!
למידע וייעוץ מקצועי  למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
  למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
  השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם   עמוד הבית » רואה חשבון לעוסק פטור

   רואה חשבון לעוסק פטור

   רואה חשבון לעוסק פטור

   הגישה הרווחת בקרב בעלי עסקים קטנים המוגדרים כעוסקים פטורים, היא שהם לא צריכים רואה חשבון. אני שומע את זה הרבה ובמיוחד מעוסקים שחווים חבלי הלידה של עסק החדש וטרודים בניהול העבודה, באיתור הלקוחות, בפיתוח ובשיווק. אז נכון שיש בעלי עסקים שפונים לרואי חשבון, אך הם עושים זאת בדרך כלל רק כדי לקבל עזרה בכל הקשור לרישום העסק ברשויות המס. מדובר בעוסקים שאינם בקיאים בכל מה שנדרש ברשויות המס, במשרדי מע"מ ובמוסד לביטוח לאומי, ומחפשים רואה חשבון אקראי כדי שיעשה בשבילם את העבודה. אך המציאות העסקית יכולה להיות מורכבת בהרבה גם לעוסקים פטורים, ובהחלט יש חשיבות לעבודה קבועה עם רואה חשבון. 

   אם אתם עוסקים פטורים, חשוב שתדעו שרואה חשבון מקצועי ומיומן יכול לחסוך לכם זמן וכסף ולהסיר מכם לחץ ודאגה בנוגע לעבודה עם רשות המיסים. לשיתוף פעולה עם רואה חשבון יש ערך רב והבטחה להתנהלות עסקית טובה, נכונה ואף רווחית.

   רואה החשבון שלכם יכול לחסוך לכם זמן יקר

   בשעה טובה החלטתם להקים עסק כי יש לכם יכולות, כישורים וכישרונות, אתם מעולים במה שאתם עושים ורוצים להציע את השירות הייחודי שלכם לעולם. בתקופה הראשונה העסק קטן ומצומצם ובאופן טבעי כולל רק אתכם ואת העבודה הטובה שאתם עושים. האם אתם יודעים שרואה חשבון יכול לחסוך לכם עבודה? כן, במקום שאתם תבזבזו זמן יקר על ניהול הספרים, המאזנים, הכנת דוחות והגשת טפסים ומסמכים, אתם יכולים להפנות את המרץ, המאמץ והתושייה שלכם לבניית העסק ולחיזוקו. תנו לרואה החשבון שלכם לעשות בשבילכם את מה שהוא יודע לעשות הכי טוב, ותפנו את זמנכם היקר לפיתוח עסקי, לפרסום, לשיווק, להשקעה בלקוחות קיימים ולאיתור לקוחות חדשים.

   אין מקום לטעויות בדו״חות השנתיים של עוסק פטור

   גם עוסקים פטורים חייבים להגיש דוחות לרשות המיסים ולמוסד לביטוח הלאומי. עוסקים פטורים רבים מעדיפים לתת לרואה החשבון שלהם לנהל את כאב הראש הזה במקומם, ובצדק. הרי לא כדאי להגיש מסמכים באיחור, באופן שגוי או חלקי ולקבל דרישה לתיקון ולהגשה נוספת, נכון? חִשבו על כל הזמן שזה יבזבז לכם. אם תחמיצו את תאריך היעד להגשת הדוחות אתם עלולים לקבל דרישה לתשלום קנס או להסתכן בביקורת לא נעימה של פקחים מטעם רשות המיסים. עבודה משותפת עם רואה חשבון מבטיחה לכם ראש שקט ונטול דאגות. הדוחות התקופתיים שלכם יוגשו בזמן, הטפסים ימולאו בצורה טובה ונכונה והתשלומים לרשויות ישולמו כנדרש. 

   ייעוץ עסקי מקצועי של רואה חשבון 

   נוסף על טיפול בניירת, הגשת דוחות תקופתיים, העברת התשלומים למוסדות וסיוע באיסוף ההוצאות רואה חשבון לעוסק פטור יכול להיות לתת לכם ייעוץ עסקי רב ערך. גם עוסקים פטורים יכולים להפיק תועלת רבה מייעוץ עסקי ואין דרך טובה לכך משיחות תקופתיות עם רואה החשבון כדי לקבל ייעוץ מקצועי ואיכותי. כדי לקבל את ההחלטות הכלכליות והניהוליות הנכונות עוד בשלבי ההקמה של העסק, מומלץ שכל עוסק פטור לא יהסס לפנות לרואה החשבון שלו ולשוחח איתו על התחבטויות ולבטים, על האתגרים העסקיים המלווים את ההתנהלות היומית של העסק, על הקשיים מול המוסדות הפיננסיים ועל אפיקי מימון אפשריים. 

   רואה חשבון טוב רוצה בטובתכם וחותר להצלחה העסקית שלכם ושל העסק. זכרו שגם אם אתם עוסקים פטורים ומנהלים עסק קטן לבדכם, ההצלחה שלכם היא גם ההצלחה של רואה החשבון שלכם. רואה החשבון הוא יועץ עסקי לכל דבר. הוא יכול לעזור לכם בבעיות עסקיות שונות ולרתום את הניסיון המקצועי והמיומנות שלו לפתרונות טובים ולייעול. רואה חשבון שנכנס לעבודה משותפת עם העוסק הפטור כבר בתהליך הקמת העסק, מכיר את העסק טוב כמו בעל העסק עצמו וחפץ בהצלחתו, בקידומו ובשגשוגו.  

   פגישות עבודה קבועות עם רואה החשבון

   העסק רשום ברשויות המס ואתם יכולים להתחיל לעבוד? נהדר. אל תשכחו לקבוע פגישות עבודה תקופתיות עם רואה החשבון שלכם. תוכלו להיפגש איתו במשרד שלו או לנהל איתו שיחה טלפונית או מקוונת. כך או כך תפיקו תועלת רבה מהזמן המשותף שלכם. נצלו את זמן הפגישה כדי להעלות רעיונות עסקיים ולהציע תוכניות עבודה לשנה הקרובה; שתפו את רואה החשבון באינטראקציות עם הלקוחות הקיימים ודברו איתו על דרכים לאיתור לקוחות חדשים; בקשו ממנו ייעוץ ועזרה בהגשת בקשות למימון פיננסי ושאלו אותו על סיוע פרטני לעסקים קטנים. ייתכן מאוד שרואה החשבון שלכם ימליץ על קרנות שמתמחות בסיוע פיננסי ובליווי לעסקים קטנים, או שהוא יכוון אתכם לפרסומים של מוסדות, תאגידים או עמותות שמציעים עזרה לעסקים בתחומי העיסוק שלכם. 

   רואה החשבון הוא השותף העסקי החשוב ביותר שלכם והעבודה איתו יכולה לחסוך לכם זמן וכסף. הוא יסיר מכם דאגה לטפסים ולניירת, יאפשר לכם להתרכז בפיתוח העסק ואף ימקד אתכם בכיוון העסקי הרצוי לטובתכם ולטובת העסק שלכם. 

   עוסק פטור? צריך רואה חשבון שיראה אותך ואת העסק שלך? צור קשר ונתחיל לעבוד. 

       צרו איתנו קשר

   זקוקים לייעוץ? פנייתכם חשובה לנו, אנא השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי    גרינברג רואי חשבון

    משרד המתמחה בהנהלת חשבונות וייעוץ מס לחברות, עסקים קטנים ובינוניים. צוות המשרד מקצועי, אדיב ומנוסה בתחום, תוך מתן שירות מסור ואישי לפי צרכיו של כל לקוח.