רוצה לוודא שהעסק שלך מתנהל באופן יעיל וחכם, מנהל את כל הספרים בצורה תקינה ובשורה התחתונה, חוסך כמה שיותר?
מלאו פרטים עכשיו וניצור קשר בקרוב!
למידע וייעוץ מקצועי  למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
  למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
  השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם   גיוס אשראי לעסקים

   עמוד הבית » שירותי הנהלת חשבונות » גיוס אשראי לעסקים
   סיוע בגיוס אשראי על ידי רואה חשבון

   רואה חשבון מוסמך ומקצועי ייתן לעסק שלכם מגוון שירותים רחב. תחומי מומחיותו  יכללו ביקורת והכנת דו"חות כספיים, ליווי עסקי והכנת דו"חות ניהוליים ותפעוליים, יעוץ פיננסי וניהול תזרים מזומנים.  

    

   במהלך ליווי העסקים השוטף, אנו נתקלים במצבים בהם העסק נזקק למקורות מימון נוספים מחוצה לו, עבור הרחבת הפעילות העסקית, חריגות ממסגרות אשראי, קשיי נזילות או רצון לשפר את תזרים המזומנים בעסק. משרדנו ילווה את העסק שלכם גם בתחום גיוס אשראי.

    

    

   כחלק מהשירות של  תחום גיוס אשראי, רואה החשבון יעזור לעסק לבחון את החלופות השונות למציאת  פתרון האשראי המתאים ביותר לאופי הפעילות השוטפת.

    

   הוא ילווה את תהליך הבקשה לאשראי או להלוואה מרגע הכנת תכנית עסקית הכוללת את הניתוחים הכלכליים והפיננסיים התומכים בצורך להלוואה ותומכים בבחינת יכולת העסק להחזיר אותה, עלויות המימון הכרוכות בהלוואה וכן, יאסוף את התיעוד המתאים הדרוש להגשת הבקשה וילווה אתכם לפגישות עם הבנקאים.

    

   הדרכים לגיוס אשראי לחברות ועסקים

    
   • הלוואות מהבנק. תחום רחב הכולל מספר סוגים של הלוואות בהתאם למטרה של העסק. דוגמאות:
    • הלוואה לזמן ארוך מתאימה לעסק המבקש להשקיע בציוד ונכסים להרחבת הפעילות והיא תינתן לפרק זמן מקביל לזמן הפעילות של ההשקעה ובהתאם לקצב ההכנסות הצפוי.
    • הלוואות גישור הניתנות לפרק זמן קצר עד שייכנס תקבול מתכנית חסכון או תקבול גדול שצפוי מלקוח.
    • הלוואה לביצוע יבוא. התשלום עבור היבוא מבוצע מראש, עוד לפני שהסחורה המיובאת משתחררת מהמכס. הבנק מאפשר לעסק לבצע את התשלום על סמך תקבולים בעתיד מהלקוח שעבורו הוזמנה הסחורה.
   • משיכת יתר. הבנק מקצה מסגרת אשראי בחשבון עובר ושב של העסק ומאפשר לו לחרוג ולהעמיד את החשבון ביתרת מינוס. ניצול משיכת יתר כרוך בריבית גבוהה. משיכת יתר היא פתרון לטווח קצר לבעיית תזרים נקודתית.
   • הלוואות מקרנות וסיוע לעסקים. קרנות שונות מסייעות לעסקים קטנים ובינוניים בזמנים של קשיי נזילות. אלה הלוואות בתנאים נוחים אך התהליך הכרוך בקבלתן הוא ארוך והאישור לא מתקבל בקלות.  
   • הלוואות חוץ בנקאיות. אפיק שיש לנהוג בו בזהירות. התהליך נוח ופשוט אך הריביות גבוהות. יש חשיבות גבוהה ליכולת ההחזר ועמידה בלוח זמנים אחרת יכול החוב לתפוח לממדים גדולים מאד בזמן קצר.
   • ניכיון צ'קים. קבלת אשראי בבנק באופן מיידי תמורת צ'קים דחויים של העסק. מתאים לעסקים שמרבית התקבולים מתקבלים בצ'קים וכן כאשר סכומי הצ'קים גבוהים מכיוון שהעמלה גבוהה.
   • הלוואות מחברות כרטיסי אשראי. כל חברת אשראי מוכנה לתת הלוואה לעסקים די בקלות. התשלום הוא בכרטיס אשראי של העסק אך יש לשים לב, הריביות גבוהות.
   • הלוואות מקרנות פנסיה וקרנות השתלמות. ניתן לקחת הלוואות כנגד יתרות הכספים שנחסכו בקופות הגמל וההשתלמות.

   לסיכום, גיוס אשראי לעסקים וחברות בעזרת רואה חשבון מומלץ שיבחן עבורכם את הפתרון היצירתי והטוב ביותר למצבו הנוכחי של העסק שלכם, ימנע מהעסק קשיים בניהול הכספים ועשוי לחסוך הוצאות מימון גבוהות.  

   גיוס אשראי

   שירות סיוע בגיוס אשראי לעסקים

   משרד רו"ח גרינברג מציע שירות סיוע בגיוס אשראי לעסקים. אנחנו נמצא לכם את פתרונות המימון המתאימים ביותר לעסק שלכם, כך שלא תדרשו לשאת בהוצאות מימון גבוהות ותוכלו להמשיך בעשייה שלכם.

   גיוס אשראי לעסקים
   דילוג לתוכן