רוצה לוודא שהעסק שלך מתנהל באופן יעיל וחכם, מנהל את כל הספרים בצורה תקינה ובשורה התחתונה, חוסך כמה שיותר?
מלאו פרטים עכשיו וניצור קשר בקרוב!
למידע וייעוץ מקצועי  למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
  למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
  השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם   הלוואות בערבות מדינה לעסקים קטנים או בינוניים

   הלוואות לעסקים בינוניים וקטנים - גרינברג
   תוכן עניינים

   לקיחת הלוואות לעסקים בינוניים או קטנים הן אחת מהשאלות "הטריקיות" ביותר עבור בעלי עסקים. מחד, אתה רוצה לזכות לתשואה כספית מהעסק (ולא להיכנס להתחייבות גדולות עבורו) ומאידך יש להשקיע משאבים שונים על מנת להעצים ולהאיץ את הפעילות העסקית וזוהי שאלה גדולה עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים.

    

   גיוס הון ראשוני עבור הקמת העסק הוא לא תמיד נחלתם של כל בעלי העסקים. יש עסקים שעלות הקמתם היא קטנה יחסית (בעיקר אלה המתבססים על בעל העסק כנותן שירות מרכזי) לעומת עסקים פיזיים אחרים בהם יש צורך ברכישת ציוד ומכשור יקר כבר בתחילת הדרך (לדוגמה מסעדות בהן יש להשקיע בציוד למטבח, עיצוב המסעדה, מיתוג שכולל עיצוב לוגו לעסק ועוד כהנה וכהנה).

    

   כאשר תמונת המצב היא כזו שעל מנת להאיץ את העסק יש צורך בהוצאה כספית לא מבוטלת יהיו בעלי עסקים רבים שיחפשו אחר הלוואות שונות על מנת לממן את הפעילות העסקית. כמובן כי לא כל פנייה לבנק תסתיים בקבלת ההלוואה האידיאלית עבור בעל העסק ובימים אלו ממש עולה המודעות לקבלת ייעוץ מקצועי בנוגע לקבלת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים.

    

   אז כיצד ניתן לקבל הלוואה המתאימה לצרכים, ליכולת ולמצב העסק? שנייה לפני שנהפוך את התמונה לברורה יותר נאמר שבטרם חושבים על לקיחת הלוואה צריך לזכור שאתם גם צריכים להחזיר אותה וחשוב לתכנן את אופן החזרתה מבעוד מועד.

    

   מגוון פתרונות אשראי לעסקים

   כיום, הנתונים מלמדים אותנו כי מספר גדול של עסקים בישראל ובעולם נעזרים במגוון פתרונות אשראי על מנת לאפשר להם להתקיים בעולם תחרותי. עסקים קטנים, בינוניים וגדולים מסתייעים במינוף על מנת להרחיב את הפעילות העסקית שלהם, על מנת להתמודד עם משברים ואיך לא, גם לשרוד.

    

   ישנם סוגים שונים של פתרונות אשראי לעסקים, כאשר חלקם הם מידיים אשר לא דורשים ערבונות או ביטחונות, חלקם הם בערבות מדינה וחלקם נוברים לעסק בציציות על מנת להקצות לו פתרון אשראי ייחודי.

    

   האם לקיחת הלוואה לעסקים בינוניים או קטנים היא הצעד הנכון לעסק? מדובר בשאלה מורכבת מאוד שדורשת ייעוץ מקצועי של רואה חשבון לעסקים בינוניים או גוף פיננסי אחר שיודע לנתח את נתוני העסק ועל פיהם לגבש המלצה.

    

   הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים יכולות להסתמן כמהלך כלכלי מבריק כאשר הן נלקחות לטובת צעדי ייעול ונלקחות בתנאים אטרקטיביים ויכולות גם להסתיים במפח נפש ונזק כלכלי לא מבוטל.

    

   ההמלצה הגורפת שלנו היא לא להיכנס להרפתקאות או הלוואות מבלי שיש לכם תכנית עסקית ברורה אשר מסבירה כיצד הלוואה תתרום לעסק שלכם, באילו תנאים תוכלו לעמוד ואיזה גוף פיננסי מציע את התנאים הטובים וההוגנים ביותר למתן ההלוואה.

    

   סוגים שונים של הלוואות

   ישנם סוגים שונים של גופים ושל הלוואות המוענקים לבעלי עסקים. לא כל בעל עסק יהיה זכאי לכל ההלוואות הללו ולכן יש לבדוק לעומק מה מציע כל גוף ומה האותיות הקטנות.

    

   הלוואה בערבות מדינה לעסקים חדשים

   הלוואות לעסקים קטנים או בינוניים בערבות מדינה הן בעצם הלוואות שניתנת על ידי אחד מהבנקים אותם הכשירה המדינה והערבות היא בעצם זאת אשר ניתנת לבנק על ידי המדינה. ההלוואות ניתנות עד גובה של 500 אלף בשקלים, במה שהמדינה מציירת כהליך קצר וידידותי.

    

   באמצעות הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה מוצעת הלוואה בנקאית לפיתוח העסק בביטחונות נמוכים מאלו הנדרשים בבנקים.

    

   ההלוואה מיועדת לבעלי עסקים קטנים ובינוניים למטרות של הקמת העסק, השקעה בו והון חוזר בתחומים הבאים: חקלאות, תיירות, תעשייה, מסחר, שירותים ועוד.

    

   מיתרונותיה של ההלוואה בערבות המדינה ניתן למצוא ריבית שוק נוחה, פריסת תשלומים למשך 5 שנים ואפשרות לדחיית תשלום ראשון בחצי שנה.

    

   יתר על כן, היא מאפשרת מתן הלוואה לעסק אשר לא היה מקבל הלוואה מהבנק ללא הערבות הממשלתית. למידע נוסף על הלוואות מדינה לעסק חדש, צרו אתנו קשר ואנחנו נשמח להעניק לכם פרטים נוספים. 

    

   הלוואות תמיכה ליזמים שהם עולים חדשים

   עולים חדשים המעוניינים בפתיחת עסק יכולים להיות זכאים להלוואת בגובה של מאות אלפי שקלים, בהתאם לתנאי התוכנית המשתנים.

    

   הלוואות ליצואנים

   ישנן קרנות המספקות הלוואת עם תנאים מועדפים ליצואנים הפונים לשווקים זרים.

    

   רואה חשבון שילווה אותך לטובת הצרכים של העסק שלך

   לסיכום, רואה החשבון של העסק שלך הוא הדמות המקצועית שיכולה לתת מענה מקצועי ואידיאלי עבור התחבטויות ושאלות עסקיות הרות גורל כגון לקיחת הלוואה לעסק שלך. לכן ישנה חשיבות עליונה בהתייעצות עם רואה חשבון לעסקים קטנים או בינוניים טרם לקיחת הלוואה. 

    

   כאשר אתם מתקשרים עם רואה חשבון מקצועי ובעל תודעת שירות גבוהה אז ישנה אפשרות לקבל ייעוץ מקצועי לעסק שלך, כזה החורג ממעבר על דוחות שנתיים למס הכנסה ושירותי הנהלת חשבונות.

    

   כמובן כי לא כל רו"ח יוכל לתת לכם ייעוץ מקצועי שכזה אך רצוי ומומלץ למצוא דמות כזו על מנת לקבל פתרון מקיף לעסק שלך.

    

   זכרו כי זהו שירות החורג מהיקף השירותים המוצע על ידי רוב בעלי המקצוע בארץ ואם אתם רוצים ליהנות משירות פרמיום שכזה אז כדאי לכם לבחור רו"ח בקפידה.

    

   משרד גרינברג מציע גם שירותי גיוס אשראי לחברות, למידע נוסף צרו קשר

   עמית גרינברג
   עמית גרינברג

   יועץ מס ומנהל משרד גרינברג בע"מ המעניק שירותי הנהלת חשבונות, ייעוץ עסקי וייעוץ מס.

   שתפו את המאמר עם חברים
   צרו איתנו קשר

   זקוקים לייעוץ? פנייתכם חשובה לנו, אנא השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי    גרינברג רואי חשבון

    משרד המתמחה בהנהלת חשבונות וייעוץ מס לחברות, עסקים קטנים ובינוניים, בנוסף לכך, המשרד מציע שירות סיוע וליווי בסוגיות המס השונות הכרוכות בתהליך הרילוקיישן לכל המדינות בעולם. צוות המשרד מקצועי, אדיב ומנוסה בתחום, תוך מתן שירות מסור ואישי לפי צרכיו של כל לקוח.

    חיפוש
    אולי יעניין אותך גם...
    דילוג לתוכן