רוצה לוודא שהעסק שלך מתנהל באופן יעיל וחכם, מנהל את כל הספרים בצורה תקינה ובשורה התחתונה, חוסך כמה שיותר?
מלאו פרטים עכשיו וניצור קשר בקרוב!
למידע וייעוץ מקצועי  למידע נוסף וייעוץ מקצועי >
  למידע נוסף וייעוץ מקצועי X
  השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם   מאמרים

   עמוד הבית » מאמרים
   חובות לרשויות המס

   כיצד להתמודד עם חובות לרשויות המס

   חובות לרשויות המס השונות וחובות לגורמים חיצוניים עלולים להביא לקריסת העסק. במיוחד בעסקים שאינם מייצרים הכנסות שוטפות וסדירות והם בעלי תזרים מזומנים שלילי. החובות עלולים

   מיסים בעסקי דרופשיפינג

   נטל המיסים בעסקי דרופשיפינג

   בעולם הגלובלי המשתנה, המסחר עובר אל רשת האינטרנט ובשנים האחרונות אנו רואים יותר ויותר חנויות אינטרנטיות המציעות מוצרים יחסית זולים ומבטיחות משלוח עד הבית.  

   דוח שנתי מס הכנסה

   דוח שנתי מס הכנסה

   פקודת מס הכנסה מחייבת כל תושב ישראל בהגשת דין וחשבון על הכנסותיו שהופקו במדינת ישראל ומחוץ לה. עם זאת, סעיף 134א לפקודה מעניק פטור מהגשת הדוח השנתי במקרים מסוימים.

   תכנון מס

   תכנון מס

   תכנון מס הוא הליך בו משתמשים בחוקי המס בכדי להקטין את חבות המס של יחידים ושל חברות. על מתכנן המס מוטלת האחריות להשוות בין תוצאות המס של דרכי הפעולה החוקיות השונות ולבחור בתוצאה עם חבות המס הנמוכה ביותר.

   תשלום מקדמות ביטוח לאומי - גרינברג

   מקדמות ביטוח לאומי

   תשלום דמי ביטוח לאומי כסדרם מקנה את הזכות לרוב קצבאות הביטוח הלאומי. כל תושב ישראל מעל גיל 18 חייב בתשלום דמי ביטוח לאומי.

   במאמר זה נתמקד בתשלום דמי ביטוח לאומי החלים על עצמאים.

   כל מה שרציתם לדעת על החזר מס שבח - גרינברג

   מיסוי מקרקעין

   שוק הנדל"ן הוא שוק פוטנציאלי למשקיעים המעוניינים בהפקת רווחים מקנייה ומכירה של זכויות במקרקעין. יחד עם זאת, על מנת למקסם את הרווחים יש להתחשב במיסים השונים החלים על עסקאות במקרקעין ולתכנן כל עסקה בקפידה ומראש.

   פסילת ספרים מס הכנסה - גרינברג

   פסילת ספרים

   נישום הרושם תקבוליו בקופה רושמת, בשובר קבלה, בחשבונית או בכל תיעוד אחר שהיה חייב בו ולא רשם, יראו את ספריו כבלתי קבילים (פסולים).

   התנאים לקבלת מענק עבודה - גרינברג

   מענק עבודה

   בתקופה האחרונה מתפרסם במקומות רבים המושג "מענק עבודה" או "מס הכנסה שלילי", במאמר זה נבין מהי המשמעות של "מענק עבודה" ומי זכאי לו.

   מעמ בשיעור 0

   מע"מ בשיעור אפס

   במאמר זה נבין את המשמעות של עסקאות עליהן חל מע"מ בשיעור 0%. ישנם מושגים בחוק מע"מ אשר קיימת נטייה להתבלבל ביניהם – האחד "עסקאות בשיעור 0%" והשני "עסקאות פטורות".

   מקצועות חופשיים - הגדרה

   עוסק מורשה

   לאחר שהבנו מהו "עוסק פטור" נבין את המשמעות של פתיחת תיק במע"מ כ"עוסק מורשה".

   שירותי הנהלת חשבונות

   תיאום מס

   תיאום מס הוא תהליך בו נקבע אחוז המס אותו ישלם שכיר אשר לו הכנסה ממספר מקומות עבודה. מטרת תיאום המס היא לקבוע את מדרגת המס הנכונה בהתבסס על סך ההכנסה השנתית ובכך להימנע מתשלום יתר של מס.